ثبت نام كاربر
  1398/05/31
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1398/04/11 نظرات: 0 نظر نمایش: 108 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
سرپرست جدید بخشداری بستان معرفی شد

 سرپرست جدید بخشداری بستان معرفی شد
در مراسمی با حضور فرماندار دشت آزادگان سرپرست بخشداری  بستان معرفی شد.
به گزارش روابط  عمومی  فرمانداری دشت آزادگان : در مراسمی با حضور فرماندار دشت آزادگان  ، احمد هاشمی زاده، به عنوان سرپرست بخشداری بستان معرفی و از زحمات حبیب عفری مفرد، سرپرست پیشین این بخشداری تقدیر بعمل آمد.
در این مراسم حمید سیلاوی، فرماندار شهرستان دشت آزادگان با تاکید بر اینکه کار کردن در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ادای وظیفه و دین به شهدای انقلاب است از ایستادگی مردم و مسئولان در مقابله با سیلاب اخیر تقدیر کرد.
نماینده عالی  دولت در شهرستان ،  با اشاره به ایستادگی مردم ایران اسلامی در مقابله با انواع توطئه‌های دشمنان به ویژه در دوران دفاع مقدس که منجر به تبلور ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان اسلامی شد و امروز اثرات آن ایثارگری‌ها را در بحران‌های مختلف به ویژه در بحث سیلاب اخیر شاهد بودیم که این موضوع ناشی از مکتب اهل بیت (ع) و تعهد و ولایت مداری مردم و ارادت آن‌ها به انقلاب اسلامی است.
فرماندار  شهرستان در ادامه از زحمات حبیب عفری، سرپرست پیشین بخشداری بستان و همچنین پرسنل بخشداری بستان که توانستند در این چند روز بدون بخشدار امورات مختلف را مدیریت کنند تقدیر نمود.
سیلاوی گفت: بخش بستان به لحاظ مرزی بودن و وجود پایانه مرزی چذابه از موقعیت استراژیکی و سوق الجیشی و همچنین یک قطب اقتصادی دانست و بر برطرف کردن مشکلات مختلف آن تاکید کرد.
فرماندار، با بیان مطالبی در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته در بحث مقابله با سیلاب اخیر بیان داشت: در زمینه بازسازی و بازتوانی مناطق سیل زده شهرستان دشت آزادگان  در 10  اولویت  کار بزرگی   در شهرستان صورت گرفته و در  12 روز  95 درصد سیل بندها   ، با مساعدت استاندار  ؛ مجموعه مدیریت بحران استان و بسیج  بیش  از 13 دستگاه  اجرایی ،  توانستیم بسیاری از مشکلات   را کنترل  و برطرف  نمائیم و    اقدامی صورت نگرفته و در این رابطه پیگیری‌های جدی از طریق استان و کشور در حال انجام است.
حمید سیلاوی تصریح کرد: که شهرستان دشت آزادگان دارای ۲۲۰ کیلومتر سیل بند که ۱۸ کیلومتر آن نیاز به ترمیم و بازسازی دارد که در این راستا با همکاری دستگاه استانی  و شهرستانی ، با استفاده از ۲۷۰ دستگاه سنگین عملیات اجرایی ترمیم و بازسازی سیل بند‌ها را آغاز کرده ایم.
وی در این مراسم نیز از زیر کشت رفتن ۲۰ هزار هکتار از اراضی شهرستان دشت آزادگان به زیر کشت انواع محصولات نیز اشاره کرد.
در ابتدای این مراسم سید موسی موسوی و احمد جابری نصر دو عضو شورای اسلامی شهر بستان با بیان مشکلات مختلف بخش بستان و لزوم رسیدگی به آن‌ها خواستار تخصیص اعتبار لازم جهت احداث زیر ساخت‌های بارانداز بازاچه مرزی چذابه شدند.
همچنین احمد هاشمی زاده سرپرست جدید بخشداری بستان در این مراسم در سخنانی خواستار همکاری کلیه مسئولان و مردم در جهت برطرف کردن مشکلات این بخش شد.
 
کد: 52568
گروه: فرمانداری دشت آزادگان
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری دشت آزادگان
 
تصاویر مرتبط
  •  سرپرست جدید بخشداری بستان معرفی شد
  •  سرپرست جدید بخشداری بستان معرفی شد
  •  سرپرست جدید بخشداری بستان معرفی شد