ثبت نام كاربر
  1398/05/31
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1398/04/15 نظرات: 0 نظر نمایش: 58 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
استاندار خوزستان: با قول مساعد وزیر نیرو قراراست برای رفع مشکل آب شرب در شادگان تعدادی تانکر آبرسانی به استان خوزستان اعزام شود.

استاندار خوزستان: با قول مساعد وزیر نیرو قراراست برای رفع مشکل آب شرب در شادگان تعدادی تانکر آبرسانی به استان خوزستان اعزام شود.

استاندار خوزستان نیز در جمع کشاورزان و اهالی روستاهای بخش خنافره نیز با تائید مشکل کمبود آب شرب در روستاهای شادگان گفت: در برخی روستاهای شادگان بخصوص بخش خنافره مشکل کمبود آب شرب وجود دارد که بخشی از این مشکل به انشعابات غیر مجاز بر می‌گردد زیرا به ازای هر فرد در شادگان ۹۰ لیتر آب در شبکه آب روستایی تزریق می‌شود.

غلامرضا شریعتی تصریح کرد: بهره برداری غیر مجاز از شبکه آب روستایی در شادگان روستاهای پایین دست را از دست یابی به آب محروم کرده است و قرار است مدیریت سازمان آب و برق استان خوزستان با تقسیم کار، مشکل بی آبی و کم آبی روستاهای این شهرستان را برطرف کند.

وی افزود: با قول مساعد وزیر نیرو قراراست برای رفع مشکل آب شرب در شادگان تعدادی تانکر آبرسانی به استان خوزستان اعزام شود.

استاندار خوزستان همچنین از افزایش خروجی آب از سد مارون برای تأمین آب کشاورزی شادگان خبر داد و گفت: از سه روز گذشته خروجی سد مارون، ۹۰ متر مکعب بر ثانیه افزایش یافت تا آب به شادگان و مناطق انتهایی این شهرستان برای کشت تابستانه برسد و این اقدام تا پایان تیر ماه ادامه دارد.

وی افزود: با توجه به کمبود آب در شادگان، ۳۵ متر مکعب بر ثانیه به ورودی آب این شهرستان افزایش خواهد یافت و مسئولین این شهرستان با برنامه ریزی در شورای کشاورزی این آب را به

گونه‌ای مدیریت کنند تا تمامی روستاها بتوانند به آب مورد نیاز برای تأمین کشت تابستانه یا نخیلات دست یابند.

استاندار خوزستان با اشاره به خسارت‌های سیل در مناطق سیل زده شادگان گفت: روستاییان سیل زده در شادگان به ارزیابی بنیاد مسکن هرمزگان بعنوان استان معین معترض بودند که بنا شد این ارزیابی مجدد صورت گیرد.

وی گفت: ارزیابی خسارت سیل زدگان به صورت کارشناسی و نگاه بازتر صورت خواهد گرفت تا منازل آسیب دیدگاه نوسازی و یا ترمیم شوند و فرماندار شادگان ناظر این ارزیابی‌ها خواهد بود، تمام تلاش دولت برطرف کردن خسارات سیل است تا شرایط به روال عادی برگردد.

طغیان رودخانه‌های کارون، کرخه و دز ناشی از بارش‌های سنگین در مناطق بالادست در فروردین ماه امسال موجب وقوع سیلاب در مناطقی از استان خوزستان و تخلیه ده‌ها روستا شد.

کد: 52651
گروه: فرمانداری شادگان
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری شادگان
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار خوزستان: با قول مساعد وزیر نیرو قراراست برای رفع مشکل آب شرب در شادگان تعدادی تانکر آبرسانی به استان خوزستان اعزام شود.