ثبت نام كاربر
  1398/06/03
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1398/05/17 نظرات: 0 نظر نمایش: 75 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
مدير جديد فرودگاه آبادان معارفه شد

مدير جديد فرودگاه آبادان معارفه شد

 دکترسید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در آئین معارفه ی پروانه سهرابی به عنوان مدیر فرودگاه بین المللی آیت الله جمی  آبادان با ذکر این نکته که ابزار توسعه درشهرستان نسبت به ديگر شهرهاي خوزستان مهياتر است،تاکید کرد: 


 فرودگاه بين الملي يك لوكوموتيو اقتصادي براي آبادان محسوب ميگردد، فرصتي كه استفاده مطلوب از آن ميتواند وضعيت اقتصادي و شهري آبادان را دگرگون كند.این فرودگاه موقعيت حساسي در مركز استراتژيك انرژي خاورميانه دارد .

 

دكتر موسوي فرماندار ويژه:

ابزار توسعه در آبادان نسبت به ديگر شهرهاي خوزستان مهياتر است


دکترسید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در آئین معارفه ی پروانه سهرابی به عنوان مدیر فرودگاه بین المللی آیت الله جمی  آبادان با ذکر این نکته که ابزار توسعه درشهرستان نسبت به ديگر شهرهاي خوزستان مهياتر است،تاکید کرد:

 فرودگاه بين الملي يك لوكوموتيو اقتصادي براي آبادان محسوب ميگردد، فرصتي كه استفاده مطلوب از آن ميتواند وضعيت اقتصادي و شهري آبادان را دگرگون كند.این فرودگاه موقعيت حساسي در مركز استراتژيك انرژي خاورميانه دارد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان وی تصریح کرد:برخورداري آبادان از صنايع بي بديلي چون پالايشگاه و پتروشيمي و ديگر صنايع از دهها سال قبل،برخورداري از راههاي مواصلاتي دريايي و هوايي و زميني و ريلي و اخيرا برخورداري از خطوط بين المللي ٣gو4g در حوزه اي بين  كشورهاي حوزه منطقه درياي سرخ و منطقه قفقاز مسئولين را بر آن داشت تا منطقه آزاد اروند را در بيش از ٣٥ هزار هكتار در اين منطقه تاسيس نمايند و اين نعمات ،فرصتهاي بي نظير سرمايه گذاري را ايجاد مي نمايند. ما اكنون اكثر شاخصهاي توسعه را در آبادان داريم گرچه آنها نياز به بروز شدن دارند.

موسوی گفت:موانع بين المللي بودن فرودگاه آبادان كوچك و قابل رفع است. مثلا جدا كردن سالن خارجي از داخلي ،بهينه كردن فضاي داخلي و پيراموني و يا افتتاح cip كه از قبل ساخته شده  و در افتتاح، هزينه چنداني ندارد .
ضرورت سرمايه گذاري در آبادان نيازمند حضور سرمايه گذاران است و سرمايه دار مطلوبش cip است و اين يك عرف و مقرره بين المللي است حالا كه البته از قبل هم ساخته شده معلوم نيست چرا افتتاح نگرديده است cip مطلوب و نياز سرمايه گذار است و براي او جذابيت ايجاد ميكند لذا بايد انجام شود.

وی خاطر نشان کرد:هزينه هاي بي نظير انجام شده توسط سازمان منطقه آزاد جاي تقدير و تشكر دارد اين هزينه ها هم از جيب دولت و هم البته برنامه دولت با هدف توسعه فرودگاه است گاهي برخي خدمات سازمان منطقه آزاد را خارج از خدمات دولت ميدانندو اين خطاي محض است منطقه ازاد نهادي صددرصد دولتي است كه به همت و بر نامه ريزي دولت تاسيس شده است.

فرماندار ویژه آبادان در پایان اظهار داشت:از مدير جديد فرودگاه انتظار داريم در ايجاد و توسعه پروازهاي خارجي هم مستقيم و هم ترانزيتي همت گمارد و اين موانع كوچك را براي جلوه بين المللي مرتفع نمايد.
آبادان شهر اولين هاست و در اين امر ركوردار است وامروز هم ركورد جديدي از طرف دولت تدبير و اميد به آبادان هديه شده است و آن انتصاب يك بانوي توانا از خانواده شهيد براي اولين بار در كشور است.

 عکاس :محمد بن رشیدی،خبرگزاری برنا

کد: 53212
گروه: فرمانداری آبادان
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری آبادان
 
تصاویر مرتبط
  • مدير جديد فرودگاه آبادان معارفه شد