ثبت نام كاربر
  1398/06/03
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1398/05/19 نظرات: 0 نظر نمایش: 62 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
آیین گرامیداشت روز خبرنگار در شهرستان لالی

آیین گرامیداشت روز خبرنگار در شهرستان لالی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لالی: گودرز ترکی زاده فرماندار شهرستان لالی در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که در محل دفتر فرماندار و با حضور اصحاب رسانه و مسئولین ادارات برگزار گردید. در ابتدا ضمن خوش آمدگویی مطالبی در خصوص روز خبرنگار: خبرنگار کسى است که با اتکاء به ذوق و استعداد شخصي، پس از گذرانيدن دوره آموزش تخصصى و همچنين با توجه به مسئوليت اجتماعى که اين حرفه بر عهده او مى‌گذارد، وظيفه کسب، تهيه، جمع‌آورى و تنظيم 'اخبار' و انتقال آنها را از طريق وسايل ارتباط جمعى (مطبوعات، راديو، تلويزيون و خبرگزاري) به مخاطبان بر عهده دارد. در اين مجموعه، آزادى مبادله اخبار و اطلاعات، يک حق اساسى تلقى شده و دستورالعمل‌هاى اخلاقى براى کليه کسانى که در جمع‌آورى و کسب و نشر و تفسير اخبار و اطلاعات شرکت دارند، وضع شده است. اصول اخلاقى حرفه روزنامه‌نگارى مقرر مى‌دارد که روزنامه‌نگاران در هر مرحله و مقامى که باشند بايد به خير و مصلحت جامعه ايمان کامل داشته باشند. کوشش براى تأمين منافع شخصى و کوشش براى پيش بردن مقاصد خصوصى که با مصلحت جامعه سازگار نباشد، خلاف اصول و آئين‌ اخلاقى روزنامه‌نگارى است.

وی در این جلسه گزارشی از پیشرفت پروژه های در حال اجرای شهرستان مانند مشکل آب شرب مردم اشاره و عنوان داشت در حدود 14 کیلومتر لوله انتقال آب خریداری شده و کار در حال انجام است که به زودی مراحل بعد آن هم پیگیری می شود.

وی عنوان کرد : کندی سرعت در اجرای این پروژه و سایر طرح های عمرانی به خاطر وجود معارضانی است که بعضا حتی نسبت به منابع ملی هم ادعای مالکیت دارند به طوری که حل و فصل آنها منجر به تاخیر در اجرای امور عمرانی می شود .

گودرزترکی زاده در ادامه با اشاره به مشکلات راه ها و پیگیری های به عمل آمده عنوان کرد : در خصوص جاده لالی به مسجدسلیمان مطالعات انجام شده است و در مراحل تامین اعتبار است که مشکلات اقتصادی باعث تاخیر در این طرح بزرگ شده است .

وی تصریح کرد : همچنین جانمایی برای پل رودخانه شور صورت گرفته و مراحل مناقصه و تامین اعتبار آن در حال پیگیری است .

فرماندار شهرستان لالی در ادامه به وضعیت معابر شهری و مبلمان شهری اشاره و تاکید کرد : در راستای توسعه مبلمان شهری و بهسازی معابر 9 میلیارد تومان برای شهرداری در نظر گرفته شده است که انتظار می رود مجموعه شهرداری نسبت به جذب این اعتبار تمامی تلاش خود را داشته باشند .

وی در پایان ضمن تبریک مجدد روز خبرنگار و تقدیر از تلاش های این مجموعه اظهار داشت : تزریق روحیه امید به جامعه یکی از رسالت های خطیر اصحاب رسانه است که باید در راستای امیدبخشی به آینده نظام مورد توجه خبرنگاران باشد .

کد: 53221
گروه: فرمانداری لالی
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری لالی
 
تصاویر مرتبط
  • آیین گرامیداشت روز خبرنگار در شهرستان لالی